14 444 & 14 333

Hlavní stránka » Služby » Zdravotnické asistence

Zdravotnické asistence


Záchranná služba ASČR Praha západ nabízí zajištění zdravotnických asistencí na společenských, kulturních či sportovních akcích. Asistencí se zúčastňují vysoce kvalifikovaní a erudovaní odborníci, kteří se profesionálně věnují práci v záchranné službě.

Posádku může tvořia lékař záchranné služby, zdravotnický záchranář a řidič. Přistaven může být vůz rychlé zdravotnické pomoci, který je vybaven předepsanými prostředky pro činnost zdravotnické záchranné služby stejně jako vůz rychlé lékařské pomoci či vůz dopravy nemocných. V případě potřeby posádka zahájí rozšířenou zdravotnickou první pomoc, v co nejkratším čase stabilizuje zdravotní stav pacienta a pokud to okolnosti vyžadují, zajistí odborný transport do zdravotnického zařízení. Úzce spolupracujeme s místně příslušnými složkami integrovaného záchranného systému (IZS).

Nabízíme možnost využití stanu pro hromadné neštěstí. Tento stan, který je plně vybaven lůžky, zdravotnickými přístroji a materiálem, je vhodný zejména k využití při asistencích na koncertech nebo na  akcích s velkým počtem návštěvníků. Stan je natolik flexibilní, že jej lze postavit na místě určení do 5 minut od příjezdu.

Dále můžeme nabídnout i mobilní ošetřovnu, kterou tvoří vozidlo VW LT 35 s dlouhým rozvorem , vybavené zdravotnickou technikou jako vůz RZP, lůžkem

a obytným zázemím pro posádku.

Cena:

Ceny jsou kalkulovány za kompletní činnost posádky v režimu RLP (lékař, záchranář, řidič, vůz RLP - včetně vybavení) nebo RZP ( záchranář, řidič , vůz RLP - včetně vybavení). Vždy je účtována každá započatá hodina. V případě, že se asistence nachází mimo město Prahu, započítáváme dopravné.  V případě zájmu nás prosím kontaktujte.  Objednávka může být zaslána po telefonické dohodě e-mailem nebo poštou. Po dohodě lze stanovit individuální cenu asistence..

Kontaktní osoba:  Mgr. Tomáš Moucha, tel.: +420603283023, e-mail: sos@ascr.cz

 

Zajišťovali jsme tyto akce - namátkový přehled

 

 

 

  


Partneři:

czech aviation centre zdravtex uuzssk mandisan xena samaritan most k domovu hodinky 4pm