14 444 & 14 333

Hlavní stránka » Volná místa

Volná místa

Záchranná služba ASČR Praha - západ,  přijme na hlavní pracovní poměr zaměstnance na pozici:

požadujeme minimálně:

Pracovní a platové podmínky dále po kontaktu:

  MUDr. Alena Rechová, tel. +420603200798  (pro Kralupy nad Vltavou)

  MUDr. Olga Svobodová, tel. +420730187847(pro Prahu-západ) nebo oli-medi@centrum.cz

Informace: Mgr. František Klein, Dis., tel. +420603222415

   Informace:

                 Tomáš Gorgoň, tel. +420607222711

  • Dispečer operačního střediska
Pracovní náplň: Přijímání požadavků na transporty PPNP a DZS; operační řízení na úseku DZS, resp. PPNP; administrativní činnost

Požadujeme: spolehlivost, komunikativnost, schopnost analytického uvažování a samostatného rozhodování, řídící schopnosti, loajalitu, smysl pro asertivní jednání, znalost práce s PC.
Minimálně střední zdrav. vzdělání (zdrav. sestra / asistent) podmínkou, vhodné i pro absolventy.

Nabízíme dlouhodobé zaměstnání u prestižní organizace, s možností směnného provozu (po zapracování).

Pracoviště: Praha 5 - Zbraslav

Bližší informace a platové podmínky při osobním pohovoru.

Zájemce prosíme o zaslání CV na jiri.cermak@samaritani.cz

Nástup možný IHNED.

Partneři:

czech aviation centre zdravtex uuzssk mandisan xena samaritan most k domovu hodinky 4pm